Altus Vario - Ekonomický software
Demoverze Uživatelská sekce Partnerská sekce

Reference

V České Republice používají náš software více než 6 500 uživatelů ve 2 000 firmách. Jsou mezi nimi významné podniky s miliardovým obratem a více než 500 zaměstnanci i malé firmy s milionovým obratem a méně než 10 lidmi.

 

Altisport

Altisport patří mezi nejoceňovanější internetové obchody s oblečením v České republice a pravidelně obsazuje přední příčky v hodnocení kvality i popularity e-shopů. Informační systém Altus Vario využívá pro řízení všech firemních procesů.

Altus Vario společnosti pomáhá s komplexní správou obchodních činností od vedení skladu a evidence zboží až po jeho odeslání a  fakturaci. Altisport v systému Altus Vario zpracovává také veškeré účetnictví a mzdy. Systém je samozřejmě plně propojený s e-shopem.

 

www.altisport.cz

Adore s.r.o.

„Software Vario máme od roku 2011. Informační systém se přizpůsobil požadavkům naší firmy, zjednodušil vyhledávání, třídění a zautomatizoval procesy.“

 

Radka Pivná - Adore s.r.o.

 

Destiny distribution

„ERP software Altus Vario velice pomáhá naší práci s e-shopem. Díky němu jsme zmenšili administrativu.“

 

Václav Hanuš - vedoucí distribučního skladu, Destiny distribution

GroupM

Společnost GroupM patří mezi světové lídry v oblasti marketingu a reklamy. Součástí této mediální skupiny jsou v České republice firmy MediaCom Praha, MindShare, H1.czMEC Czech. Informační systém Altus Vario zabezpečuje pro GroupM a její české společnosti zajištění finančních operací a zpracování komplexní účetní agendy.

Kvůli specifickému zaměření těchto firem připravil Altus software komunikační můstky, které zajišťují propojení se speciálními systémy pro mediální agentury (např. Buying nebo Sugar). Společnosti tak mají k dispozici podrobná data týkající se obchodních případů včetně sledování nákladovosti jednotlivých zakázek.

www.groupm.com

Dynex

Společnost Dynex Technologies je jedním z největších dodavatelů produktů a služeb v oblasti laboratorního zařízení a diagnostik v České a Slovenské republice. Zabývá se především výrobou a prodejem přístrojů a diagnostik pro mikrobiologické, molekulárně-biologické, imunologické laboratoře, transfúzní služby a vědecko-výzkumná pracoviště.

Altus Vario využívají pro zpracování ekonomických a obchodních agend včetně mezd. Pro snadnou orientaci ve skladu a rychlou expedici objednávek byl vyvinut doplněk, který kontroluje trvanlivosti skladových položek a zajišťuje automatické vydávání produktů s nejkratší dobou exspirace.

StarDeco

„Díky informačnímu systému Altus Vario jsme dostali všechna důležitá firemní data do jednoho systému.“

 

Martin Svoboda - StarDeco

Metalflex

„Podstatně lepší organizace obchodní agendy, přehlednější práce s daty, veškerá potřebná data na jednom místě.“

 

Michal Staš - jednatel, Metalflex

Culligan

Firma Culligan se již přes 70 let zabývá čištěním vody. Navrhuje a vyrábí zařízení na úpravu vody, například změkčovače vody, zařízení na filtraci vody a dávkování chemikálií. Mezi zákazníky patří domácnosti, komerční subjekty či bazény. Altus Vario využívají ke komfortnímu vedení účetnictví a mezd.

 

„Měla jsem možnost vyzkoušet více účetních programů a Vario vyniká snadnou uživatelskou ovladatelností, proto jsem si ho brzy oblíbila. Oceňuji zejména pružnost technické podpory, která vyjde vstříc i při řešení nestandardních požadavků.“

 

Lenka Illková - Culligan

Novobal

Firma Novobal se zabývá prodejem obalových materiálů, kancelářských potřeb a drogistického zboží. V Altus Vario zpracovávají agendu týkající se provozu e-shopu, především skladu a skladového hospodářství.

 

„Altus Vario je program, který plně uspokojuje vše, co potřebujeme k provozu naší velké agendy. Vzhledem ke zkušenostem s několika podobnými programy mohu vřele doporučit. Zvláště si cením velmi osobního přístupu a ochoty řešit vše, na co si jako zákazníci vzpomeneme. Pro nás je lidský faktor důležitý a s týmem Varia nám to funguje.“

 

Martin Musil - jednatel, Novobal

Comes s.r.o. se zabývá prodejem a servisem výpočetní techniky, instalacemi počítačových sítí Novell, Windows NT, instalacemi internetu a intranetu, návrhem, dodávkou a instalací strukturované kabeláže a také analýzami, návrhy a realizací geografických informačních systémů (SW MicroStation a ARC Info). Vario je ve firmě nasazeno jako firemní systém pro kompletní zpracování ekonomicko-obchodní agendy firmy včetně mezd. Pro individuální aktualizaci ceníků a katalogu využívá doplněk pro převod ceníků a katalogu z Excelu.
www.comes.cz

BALEX METAL, s.r.o. je výrobní závod s mnohaletou tradicí zpracování plechů. Společnost vyrábí trapézové plechy, sendvičové panely na haly, taškové tabule a izolační panely. Kvalita sortimentu je podložena několika certifikáty Technického a zkušebního ústavu stavebního Praha, s.p. a zúročena byla nejen při rekonstrukcích historických budov.

Ekonomický systém Altus Vario je ve firmě nasazen především jako komplexní řešení pro výrobu a ekonomicko – obchodní agendy včetně mezd, a pro zpracování rozsáhlého skladového hospodářství.
www.balexmetal.cz

Bovi

BOVI CONSULTING je velkoobchod s elektrospotřebiči, dále se zabývá prodejem zdravotní techniky a výrobním servisem pro zahraniční odběratele. Firma má exkluzivní zastoupení v ČR pro značky Alpina, Condel, Arnica a Nardi. BOVI CONSULTING zásobuje řetězce jako je například Carrefour, Spar nebo OK. Vario je využíváno pro kompletní evidenci obchodních případů, rozsáhlé skladové agendy včetně celního skladu a účetnictví. Pro zvýšení uživatelského komfortu využívá firma i doplněk pro převod dat mezi modulem Adresář a Outlookem a doplněk pro práci s celním skladem.
www.bovi.cz

ISIFA

„Altus Vario používáme již 15 let a vždy se těšíme na další aktualizaci, která nám usnadní ještě více práci.“

 

Radek Nalevajko - isifa Image Service

 

isifa Image Service s.r.o. je jedna z největších fotoagentur, která už několik roků zaujímá vedoucí postavení na českém i slovenském trhu. Má výhradní zastoupení mnoha renomovaných světových fotoagentur. IS Altus Vario využívá jako firemní informační systém pro řízení a organizaci firmy, pro klientský management a kompletní účetnictví. Pro zefektivnění práce s kontakty v různých databázích využívá firma doplněk pro převod kontaktů mezi Outlookem a modulem Adresář.
www.isifa.com

Attl s.r.o. Továrna na stroje

„Altus Vario nám díky jeho variabilitě a možnosti růst s našimi potřebami umožnil postupné zavádění jednotlivých modulů, aniž by narušil zaběhlý chod firmy.“

 

Ing. Miloš Tykal - ekonomický ředitel, Attl s.r.o. Továrna na stroje

Český lodní a průmyslový registr, spol. s r.o. se řadí mezi největší certifikační společnosti v České republice. Altus Vario využívá jak pro ekonomickou a obchodní agendu, tak i pro sledování zakázek – certifikovaných společností. Pro usnadnění této činnosti jsme jim zhotovili zakázková řešení např. pro vypočítávání provizí.
www.clpr.cz

BUILDING SP, spol. s r.o. je výrobce betonových prefabrikátů a suchých maltových směsí pod obchodní značkou BUILD IN ®. Zabývá se speciálním sortimentem, například tzv. ztraceným bedněním, zdicími tvárnicemi, příčkovkami, lepidly, betonovými potěry a stěrkami. Prioritou firmy je výroba na zakázku a velkoobchodní prodej.

Systém Altus Vario využívá pro správu většiny ekonomicko – obchodních aktivit. Vario obsluhuje jednu externí pobočku v režimu off-line a druhou on-line přes Terminál. Společnost, vzhledem k sortimentu, používá zakázkový doplněk Paletové hospodářství ke správě vratných obalů a palet EUR. Provozuje navíc stanici Technické kontroly, kde Altus Vario nachází uplatnění při fakturaci a evidenci.

www.building.cz

TA Triumph-Adler Česká republika s.r.o. se zabývá prodejem a servisem kancelářské techniky, zejména kopírovacích strojů. Další komoditou jsou tiskařské stroje a xerografický papír. Na českém trhu působí od roku 2008, kdy vznikla fúzí firem UTAX Bürosysteme, s.r.o. a COPIA Kancelářská technika ČR spol. s r.o.. TA Triumph-Adler Česká republika s.r.o. je součástí koncernu Triumph-Adler AG, který je s více jak 34.000 zákazníky jedním z největších poskytovatelů služeb Dokument Business ve střední Evropě.

Společnost využívá Altus Vario jako komplexní informační systém. Základní funkce Varia byly rozšířeny o zákaznické moduly a další doplňky, které řeší specifické požadavky servisní organizace.
www.ta.cz

LL-C Certification

"Altus Vario je velmi stabilní a zejména velmi kompatibilní s naším vlastním softwarem pro řízení specializovaných procesů našich služeb."

 

Jiří Tomáš - zástupce ředitele, LL-C Certification

DEWA se zabývá vedením účetnictví včetně mezd společnostem s různým zaměřením, účetním outsourcingem a účetním i daňovým poradenstvím. Společnost využívá IS Vario jako ucelený firemní informační systém pro svoji potřebu a zároveň jej využívá pro zpracování účetnictví svých klientů.
www.dewa.cz

az-Profil, s.r.o. se zabývá stavebními pracemi (komplexní regenerace panelových objektů), montážemi a prodejem sortimentu stavební chemie. Jejich služeb využívají zejména firmy spravující nemovitosti. Systém Altus Vario je zde využíván pro úplnou obchodní agendu, zejména pro evidenci a analýzu zakázek.
www.az-profil.cz

Thuasne ČR, s.r.o. se zabývá výrobou zdravotnických ortéz, pásů a bandáží, maloprodejem zdravotnického materiálu, poradenstvím v oblasti prostředků zdravotnické techniky pro pohybový aparát, flebologie, inkontinence a drobné protetiky. Altus Vario využívá na centrále jako komplexní firemní informační systém včetně modulu Mzdy v kategorii Office. Na devíti prodejnách po celé ČR se používají moduly Pokladna, Sklad a zakázkový modul BarCode pro maloobchodní prodej.

Konzultace, nabídka a poradenství zcela zdarma, napište nám!