Chcete řídit firmu jen z jednoho systému?

S Variem všechno jde

Na každú robotu není třeba specialistou

Samostatné systémy specializované na účetnictví, CRM, sklad, výrobu či mzdy a personalistiku. Čert aby se pak vyznal, kde najdete všechna data. K tomu s každým dodavatelem extra komunikace a samozřejmě také fakturace. Přitom plánovat, rozhodovat a řídit můžete jednoduše a přehledně z jednoho systému. S ERP systémem Vario všechno jde.

Zjistit cenu

2 důvody, proč na řízení firmy stačí jen Vario

Bohatá nabídka modulů a funkcí

Bohatá nabídka modulů a funkcí

Otevřený systém, který má API

Otevřený systém, který má API

Moduly Varia vám pokryjí celou firemní agendu

Ve Variu najdete vše, co potřebujete pro úspěšné řízení a chod firmy. Účetnictví, mzdy, personalistiku, CRM, skladové hospodářství, výrobu, reporting, automatizaci procesů, digitalizaci dokumentů, dopravu…

Jednoduše všechny klíčové agendy na jednom místě.

Prozkoumat moduly

Otevřenost systému a možnost customizovaného propojení zajišťuje pokročilé API

Potřebujete některé služby outsourcovat či využíváte specifický software? Vario nabízí pokročilé API, které se postará o integraci. Můžete se tak customizovaně napojit na e-shopy, fulfillment služby či marketplace. Data pak stékají do Varia, takže vše vidíte na jednom místě.

Jeden systém. Jedna data. Jeden dodavatel. A další přínosy?

Jednotná a aktuální data máte přehledně na jednom místě. K dispozici pro celou firmu. Takto kvalitní práce s daty umožní mimo jiné vedoucím pracovníkům rychle a efektivně plánovat i rozhodovat na základě přesných informací.

Používání jednoho systému je ekonomicky efektivnější, než kdyby firma platila za pořízení a udržování několika různých softwarových řešení. Komunikace pouze s jedním dodavatelem zároveň výrazně šetří čas.

Využívání pouze jednoho systému ve firmě znamená snadnější komunikaci i výměnu informací a obecně přináší efektivnější spolupráci mezi zaměstnanci napříč odděleními.

Automatizací firemních procesů snížíte chybovost a zároveň tím procesy výrazně zrychlíte. Ve výsledku to povede ke zvýšení efektivity zaměstnanců.

Rychlejší procesy a přesnější datové zdroje zvýší také produktivitu práce. Zlepšíte tak výkon celé firmy.

Příklad z praxe, jak se dá z Varia řídit e-shop i celá firma

Další reference

Jaké další výhody vám
Vario přinese?

Každá firma je jiná. Každá firma je jedinečná. Proto razíme jedinou rozumnou cestu – přizpůsobit systém vaší firmě, ne naopak.

Tohle partnerství je na celý život. Vario umí pružně reagovat na měnící se potřeby vaší firmy. A pomůže vám tak plnit sny.

Snadná a intuitivní. Taková je práce s Variem. Bez studování a dlouhého přemýšlení. Vario vychází z toho nejlepšího z rodiny produktů Microsoft Office.

Více o systému