E-Shop propojený s firemním softwarem

Propojení mezi informačním systémem Altus Vario a internetovým obchodem zajišťuje maximální možnou automatizaci řízení obchodních případů. Objednávky putují z obchodu přímo do firemního systému, zboží je rezervováno pro konkrétní zákazníky a v obchodu je vždy aktuální nabídka.

Co nabízí modul pro správu e-Shopu od Altus Vario?

Internetové obchody propojené s Altus Vario

eBRÁNA

logo

eBRÁNA je populární internetový obchod integrovaný s podnikovým softwarem Altus Vario. Kromě standardních funkcí aktualizace zboží a objednávek může eBRÁNA zobrazovat aktuální dostupnost zboží přímo ze skladů Varia a rezervovat zboží v okamžiku objednání zákazníkem.

eBRÁNA přináší jednoduchou a profesionální správu vašeho internetového obchodu. Obchod eBRÁNA je optimalizovaný pro vyhledávače a lze jej graficky zpracovat do nejmenšího detailu v souladu s firemní identitou.

Ukázka internetového obchodu eBRÁNA

NetDirect FastCentrik®

logo

FastCentrik je internetový obchod určený pro všechny, kteří chtějí obchodovat rychle (do 24 hodin), levně a bez zbytečných kompromisů známých z většiny levných e-shopů. Samozřejmostí je vlastní vzhled, bezplatné aktualizace rozšiřující funkčnosti obchodu, bezplatná školení i telefonická podpora na zelené lince. Systém je za částku mírně překračující 2000 Kč měsíčně poskytován na klíč, což zahrnuje využívání aplikace, hostování, bezplatné aktualizace i zákaznickou podporu. Výhodou je malá míra finančního rizika, protože zákazníci mohou měsíční poplatky kdykoliv přestat platit. Důkazem kvality produktu je vítězství v soutěži Microsoft Technology Awards a tři první místa získaná na soutěži v rámci světové konference WPC09 pořádané v USA. FastCentrik lze provozovat ve verzi české, slovenské, polské a anglické.

Altus Vario obsahuje exporty a importy dat pro FastCentrik připravené k okamžitému použití (zdarma).

ShopSys

logo

ShopSys je shopdeveloper a již 13 let na vlastní platformě vyvíjí českým a slovenským klientům e-shopy. Zaměstnává přes 50 odborníků, z nichž se většina stará o funkční rozvoj e-shopů a nonstop dohled. Předním e-shopům své kapacity a know-how nabízí pomocí agilních kontraktů a měsíčních paušálů. Českou online komunitu posouvá prostřednictvím odborných konferencí ShopCamp, Barcamp Ostrava a PHPlive.

Ve spolupráci Altus software a ShopSys bylo vyvinuto robustní napojení mezi aplikacemi Vario a ShopSys, které umožňuje obousměrný přenos objednávek, zboží a zákazníků. Pro více informací a reference navštivte www.shopsys.cz.

Web Revolution

logo

Dlouholeté zkušenosti realizačního týmu společnosti Web Revolution Vám dávají záruku profesionálního přístupu a jistotu kvalitního partnera při realizaci Vašich projektů. Přesvědčte se sami, prohlédněte si reference, zeptejte se našich stávajících klientů, nechte si poradit s Vaším projektem.

Web Revolution nabízí kvalitní řešení webových stránek a online aplikací. Tvoříme sofistikované systémy, jejichž základem jsou vzájemně propojené a kooperující moduly. Počet a verze modulů pak tvoří aplikace s rozdílným výkonem a pořizovací cenou.

Revolution přináší do webů a aplikací nová řešení!

Více na www.web-revolution.cz.

Nový Web s.r.o.

logo

Internetové obchody od Nového webu jsou naprogramovány s maximálním důrazem na efektivitu, konverzní poměry a nízké provozní náklady. Není třeba platit tisíce korun za hosting, úložiště dat a podobné "služby". Administrační rozhraní umožňuje klientům jednoduše ovládat SEO nastavení celého shopu . Díky kvalitnímu vývoji, znalosti internetu, znalosti SEO optimalizace a internetového marketingu, řešení od nás prostě fungují. Nový web dodává profesionální eshopy včetně exportů do zboží.cz a dalších vyhledávačů. Ceny profesionálních ehopů od 35.000 Kč. První rok hosting zdarma.

Veškeré poptávky jsou zodpovězeny do 24 hodin. Více na www.novy-web.cz.

WEBMIUM ESHOP

logo

Věříme v dokonalý eshop pro vaše zákazníky. Internetový obchod, kde si každý lehce vybere, nakoupí a rád se vrátí. Věříme v rychlé, snadné a třeba i mobilní nákupy.

Proto jsme vyvinuli moderní eshop, kde se žádný zákazník neztratí. Ať už nakupuje z počítače, tabletu nebo chytrého telefonu, nákup bude vždy příjemným zážitkem. Každý Webmium eshop vytváříme s důrazem na to nejdůležitější, prodejní výkon.

Pokud chcete prodávat více, lépe a chytřeji, začněte hned s Webmium eshopem napojeným na Altus Vario.

Více na www.webmiumeshop.cz.

Další obchody

Existují realizovaná řešení pro obchody dalších společností (například web2way, CZI). K dispozici je popis rozhraní pro vývojáře, komunikace mezi naším systémem a webovým obchodem.

Podrobný výpis vlastností e-Shopu

Další informace