Mzdy a personalistika

Modul pro mzdy v systému Altus Vario slouží pro výpočet mezd a vedení související mzdové agendy včetně personální evidence. Software lze využít jako samostatný mzdový program, ale také v návaznosti na další části Vario.

Co nabízí software Altus Vario pro mzdy?

Galerie

Personalistika poskytuje informace pro Mzdy

Součástí mezd je také Personalistika, která je zdrojem informací pro Mzdy. Spolupracuje s Personálním managementem a můžete díky ní vytvářet seznamy zaměstnanců, které následně využijete při práci v celém systému Altus Vario.

Důležité údaje máte na jednom místě

Modul Mzdy obsahuje všechny potřebné nástroje pro správné zpracování nejrůznějších druhů mezd, evidenci a čerpání dovolené. Automatický výpočet srážek různých exekucí či ročního zúčtování daně zjednoduší práci.

Funkce, které usnadní práci

Zpracování mezd vám ulehčí funkce, které jsou obsaženy již v základní výbavě modulu. Mezi ně patří automatické zaúčtování do účetnictví, rozúčtování nákladů na střediska, zakázky či nákladové klíče.

Účetní práci usnadní možnosti individuálních předkontací k pracovním poměrům či předkontace pro každou zdravotní pojišťovnu. Ve spolupráci s modulem Banka můžete jednoduše zadávat příkazy k úhradě.

Altus Vario kontroluje vše za vás

Kontrola je nutnost a tuto práci provede Altus Vario za vás. Od hlídání správného vyplnění základních údajů po kontrolu souběžných pracovních poměrů, zadání zdravotní pojišťovny či nespočítaných mezd.

Podrobný výpis vlastností modulu pro mzdy

Další informace