Software pro prodej zboží a služeb

Software pro prodeje zboží a služeb je klíčovým nástrojem každé firmy. Altus Vario poskytuje propracovaný systém prodeje zboží. Prodej zboží a služeb je provázaný s řízením vztahů se zákazníky. Žádný požadavek zákazníka nebude díky Variu opomenut.

Co nabízí software prodeje?

Katalogy zboží pro e-shop

V software Altus Vario vytváříte katalogy zboží, které obsahují všechny potřebné informace. Zboží můžete řadit do stromových kategorií, které jsou standardem pro současné webové obchody.

Zboží řadíte podle běžných údajů, jako jsou:

Zároveň však máte k dispozici libovolné množství zákaznických údajů, jako je úhlopříčka obrazovky, rozlišení a další, závislé na druhu zboží.

Cenové kategorie a slevy

Můžete jednoduše zapsat prodejní cenu do katalogu nebo vytvořit sofistikovaný systém cenových kategorií a slev. Ceníky lze vydávat s konkrétní dobou platnosti a pro různé skupiny odběratelů (maloobchodní, velkoobchodní a podobně).

Je možné definovat pravidla pro poskytnutí slev, které bude software Altus Vario automaticky aplikovat při splnění daných podmínek.

Varianty produktů

Zboží, které se vyskytuje ve více variantách, jako jsou například barvy nebo velikosti, lze zadávat do katalogu jako jeden produkt pod číslem příslušné varianty. Díky tomu uspoříte čas při správě katalogů.

U produktů můžete při příjmu a výdeji evidovat další upřesnění, jako jsou:

Nákupní strategie a řízení skladových zásob

U libovolného produktu lze určit nákupní strategii. Díky tomu můžete řídit skladové zásoby podle svých představ.

Vario se postará o to, aby na skladu byla optimální zásoba běžných produktů. Stejně dobře bude řídit nákup zboží, které dodáváte až na základě objednávky zákazníka.

Velkoobchodní prodej

Nákupní strategie řeší všechny obvyklé způsoby nákupu a prodeje ve velkoobchodních firmách. Řízení zákazníků umožňuje přiřazovat cenové podmínky na základě dosažených obratů.

Maloobchodní prodej

Maloobchodní prodej je realizován počítačovými pokladními terminály, které mohou být vybaveny zákaznickými monitory, čtečkami čárových kódů, peněžními zásuvkami a dalšími obvyklými zařízeními.

Platbu lze přijímat v hotovosti, platebními kartami (VISA, MasterCard atd.) nebo ve formě kuponů a splátek.

Podrobný výpis vlastností softwaru pro prodej

Další informace