Softwarová pokladna pro maloobchodní prodejny

Prodejna je softwarová pokladna určená pro maloobchodní prodejny. Umožní vám rychlý prodej služeb a zboží. K prodejně můžete pro urychlení odbavení přidat čtečku čárových kódů, zákaznický displej nebo monitor a peněžní zásuvku.

Co umožňuje softwarová pokladna Altus Vario?

Možnost platit různými formami

Zákazník může jednu platbu zaplatit různými formami, část například v hotovosti a zbytek platební kartou nebo více platebními kartami.

Řešení pro EET

V případě platby v hotovosti, kartou nebo poukázkou systém automaticky zajistí komunikaci s Finanční správou, včetně možnosti doposlání dokladů pří výpadku připojení.

Přerušení odbavování zákazníka

Nemusíte čekat na rozmýšlejícího se zákazníka. Funkce prodejny dovolují při platbě „odložit“ současného zákazníka a odbavit dalšího. Můžete rozpracovat libovolný počet prodejů a přepínat mezi nimi.

Individuální přizpůsobení obrazovky

Díky nastavitelným tlačítkům můžete individuálně přizpůsobit obrazovku podle funkcí, které nejčastěji používáte. Systém si lehce osvojíte a odbavování zákazníků bude rychlejší.

Provázanost s firemním systémem

Prodejna pracuje přímo s daty firemního systému. Díky tomu je zajištěna vazba na zakázky nebo objednávky z e-shopu, na systém řízení vztahů se zákazníky (CRM), řízení skladových zásob a samozřejmě účetnictví.

Platby platebními kartami lze rozdělit a přiřadit k jednotlivým prodejům na základě avíz z banky.

Podrobný výpis vlastností softwarové pokladny

Další informace