Ochrana osobních údajů

Právní doložky k obsahu stránek

Ochrana osobních údajů

Osobní údaje, které poskytnete společnosti Altus software na tomto webu, budou použity výhradně za účelem poskytnutí služeb, které jste si vyžádali. Altus software nezasílá nevyžádané e-mailové zprávy.

Altus software věnuje maximální péči ochraně osobních údajů. Veškeré poskytnuté údaje budou chráněny a nebudou poskytnuty třetím stranám.

Shromažďování údajů o návštěvnosti

Tyto webové stránky používají funkce Google Analytics integrované s inzercí v Reklamní síti a implementují funkce remarketing, přehledy zobrazení v Reklamní síti Google, službu DoubleClick Campaign Manager a demografické přehledy a přehledy zájmů Google Analytics. Od použití funkcí Google Analytics pro inzerci v Reklamní síti se můžete odhlásit pomocí Nastavení reklam a také v této části personalizovat reklamy Reklamní sítě Google.

Použití obsahu

Dokumenty a texty uvedené na těchto stránkách můžete používat pouze pro vlastní potřebu. Nesmíte je upravovat, zveřejňovat na internetu ani rozšiřovat prostřednictvím jiného média.

Veškeré prvky těchto internetových stránek jsou chráněny autorským zákonem. Jakékoli kopírování nebo napodobování prvků těchto stránek je zakázáno. Žádné části těchto stránek nesmí být bez písemného souhlasu odpovědného zástupce společnosti Altus software s.r.o. kopírovány nebo jinak rozšiřovány.

Prohlášení k software

Software firmy Altus software a ostatních výrobců je chráněn autorským zákonem a jeho použití se řídí licenčním ujednáním.

Prohlášení k obsahu

Autoři těchto stránek nezaručují vhodnost informací zveřejněných prostřednictvím těchto stránek pro jakékoliv účely a zříkají se zodpovědnosti za jakékoli škody, které by vznikly jejich použitím.

Ochranné známky

Altus Vario®, Altus software® a Altus Portal® jsou registrované ochranné známky ® společnosti Altus software s.r.o.

Microsoft, Windows a případně další jsou ochranné známky ® společnosti Microsoft.