Na velikosti ani oboru nezáleží

Vario je vhodné pro malé, rodinné, rostoucí i velké společnosti. Nezáleží na velikosti, ale na potřebě. Každá firma je jedinečná. Svým produktem i tím, jak funguje a žije. Z Varia budou mít radost ti, kteří chtějí svoji jedinečnost podpořit informačním systémem.

Vario je pro ty, kteří…

Vario řeší nejen to, co potřebujete dnes, ale je připraveno na vše, co budete potřebovat za měsíc, za rok i za pět let. S Variem se vyhnete přechodu na jiný systém. K tomu se staráme o inovace, aktualizace a další rozvoj. Získáte jistotu.

Vario se stane mozkem firmy. Všechno důležité je na jednom místě. V jednom jediném systému, který funguje přesně tak, jak si přejete.

Zjednoduší práci. Zpřehlední procesy. Zefektivní spolupráci. Zlepší atmosféru ve firmě. Jasně stanoví kompetence… Přínosů je tolik, že pár řádků nestačí. Vario je výkonný pracant, který nikdy nemá dovolenou.

Vario vás bude bavit. Velmi rychle se s ním naučíte. Přehlednost a jednoduchost jsou základní stavební kameny, na kterých jsme systém vybudovali a na kterých stavíme i další vývoj.

Více o systému

Jak Vario pomáhá ve firmách
jako je ta vaše?

Výrobní firma

Jan Brňák jednatel BRAVA Machining

„Jednoznačný přínos Varia je v přehlednosti, kdy máme všechny zakázky přehledně a pohromadě. S Variem rovněž nemusíme dělat kalkulace a zakázky ručně.“

Přečíst případovou studii
Výrobní firma

Eva Behr jednatelka

„Chtěli jsme jeden komplexní systém. To znamená nejen na řízení výroby, ale také na všechny ostatní firemní agendy včetně účetnictví. S Variem takto vše pod jednou střechou máme."

Přečíst případovou studii
Obchodní firma

Jan Matura Provozní manažer

„Potřebovali jsme zkombinovat ERP systém a skladové hospodářství s e-shopem a kamennými prodejnami. Na Vario se v tomto můžeme spolehnout.“

Přečíst případovou studii
Další reference