Jak Vario pomáhá ve firmách
jako je ta vaše?

iQLANDIA
Služby

Ve science centru iQLANDIA pomohlo Vario zrychlit zpracování mezd o 50 %

Přečíst případovou studii
INVITAL Aqua
Obchodní firma

V INVITAL Aqua zvládají díky Variu odbavit objednávky do 15 minut

Přečíst případovou studii
e-Commerce Business
Služby

Firma e-Commerce Business šetří stovky člověkohodin měsíčně díky automatizaci procesů ve Variu

Přečíst případovou studii

Získali jsme si důvěru více než 2000 firem

Filtrovat
Angel´s
Účetnictví a mzdy

Angel´s

„Vario mi dává pevnou půdu pod nohama. Vím, že tu bude i zítra. Dobře se s ním pracuje. Legislativně se na něj mohu spolehnout. Tahle stabilita je pro mě důležitá.“

Roman Vostrý jednatel

Lucie – ostrá účetní
Účetnictví a mzdy

Lucie – ostrá účetní

Jen díky Variu se do toho můžu zostra opřít. Je to přehledný program, na který je spolehnutí.

Lucie Pleschingerová účetní a daňová poradkyně

Biotech
Obchodní firmy

Biotech

Práce se sériovými čísly ve skladech, poprodejní plánovaný servis a automatizovaná výměna dokladů mezi pobočkami. To jsou stěžejní oblasti, které Vario řeší pro distributora laboratorní techniky.

Projekt servis
Služby a servis

Projekt servis

Jaká je ziskovost jednotlivých projektů? Na tuto otázku přináší Vario odpověď, když pomáhá rozúčtovat přímé i nepřímé náklady na jednotlivé projekty dopravních staveb.

Prodance
Obchodní firmy

Prodance

Specialista na světelnou a zvukovou techniku s Variem řídí veškerou firemní agendu. Využívá např. propojení s e-shopem, skladové hospodářství se čtečkami či Vario BI na analýzu dat.

TriFin pro
Účetnictví a mzdy

TriFin pro

„Každý náš klient je originál, ale každému umíme díky Variu ušít jeho agendu na míru. Víc jak 20 let spolu už o něčem svědčí."

Zdeněk Janáš jednatel

Tercie
Výrobní firmy

Tercie

Výrobce a dodavatel pracovních oděvů, ochranných pomůcek a reklamního textilu. Přes 60 % zdravotně znevýhodněných pracovníků má k dispozici speciální zjednodušené rozhraní.

Vogel electric
Výrobní firmy

Vogel electric

Jedna z prvních firem, která zavedla čtečky čárových kódů. Speciální je řešení pro řízení procesu reklamace a specificky upravené nákupní strategie.

HM Metal
Výrobní firmy

HM Metal

Zakázková kovovýroba orientovaná na zemědělský sektor. Firma začínala s Variem ve 2 uživatelích a jednoduchou výrobou (kompletací) v roce 2012, nyní Vario v plném rozsahu využívá již celkem 15 z 55 pracovníků firmy. Kromě obchodních agend pracují s již plnohodnotnou výrobou včetně plánování, odepisování práce a kvality, řízení neshod, řízení kooperací ad. Ve firmě používají specifické řešení pro řízení dělení materiálu laserem a aktuálně je zaváděné řešení pro práci se čtečkami.

OK Servis Bio Pro
Výrobní firmy

OK Servis Bio Pro

Eliminace chybovosti při skladových operací. To je jeden z největších přínosů Varia, které využívají na výrobu, údržbu, obchodní i ekonomické agendy nebo na sklady řízené čtečkami.

JaP Jacina
Výrobní firmy

JaP Jacina

„Specialista na vratové a protipovodňové systémy využívá Vario již více jak 20 let, aktivně v něm pracuje přes 100 uživatelů. Důležitá je pro ně především otevřenost a flexibilita systému, který se přizpůsobí každé nové situaci. Díky jeho komplexnosti využívají Vario, kromě standardních modulů, také na řízení: projektů, výroby, servisu i dalších agend. Jsou také prvním uživatelem Mobilního servisu.“

HP Trend
Výrobní firmy

HP Trend

Výrobce plastových potrubních systémů a součástek pro automotiv a elektroprůmysl sleduje Variem veškeré své aktivity. Nejdůležitější je výroba, která řeší specifika plastikářů, následuje ji v tomto oboru neméně důležitá interní údržba strojů a forem, řešená modulem servis a všechny obchodní moduly systému. Nejvýznamnějším přínosem zavedení Varia do společnosti bylo jednoznačně sjednocení firemních činností do společného systému. Aktuálně se plánuje ještě rozšíření systému o skladové čtečky.