Jak Vario pomáhá ve firmách
jako je ta vaše?

Získali jsme si důvěru více než 2000 firem

Filtrovat
Lucie – ostrá účetní
Účetnictví a mzdy

Lucie – ostrá účetní

Jen díky Variu se do toho můžu zostra opřít. Je to přehledný program, na který je spolehnutí.

Lucie Pleschingerová účetní a daňová poradkyně

Angel’s Auditing ● Accounting ● Taxes
Účetnictví a mzdy

Angel’s Auditing ● Accounting ● Taxes

Stabilní a spolehlivé Vario šetří čas. Díky němu se můžeme soustředit na digitalizování účetních služeb pro naše klienty.

Roman Vostrý jednatel

Biotech
Obchodní firmy

Biotech

Práce se sériovými čísly ve skladech, poprodejní plánovaný servis a automatizovaná výměna dokladů mezi pobočkami. To jsou stěžejní oblasti, které Vario řeší pro distributora laboratorní techniky.

Projekt servis
Služby a servis

Projekt servis

Jaká je ziskovost jednotlivých projektů? Na tuto otázku přináší Vario odpověď, když pomáhá rozúčtovat přímé i nepřímé náklady na jednotlivé projekty dopravních staveb.

Prodance
Obchodní firmy

Prodance

Specialista na světelnou a zvukovou techniku s Variem řídí veškerou firemní agendu. Využívá např. propojení s e-shopem, skladové hospodářství se čtečkami či Vario BI na analýzu dat.

TriFin pro
Účetnictví a mzdy

TriFin pro

„Každý náš klient je originál, ale každému umíme díky Variu ušít jeho agendu na míru. Víc jak 20 let spolu už o něčem svědčí."

Zdeněk Janáš jednatel

Tercie
Výrobní firmy

Tercie

Výrobce a dodavatel pracovních oděvů, ochranných pomůcek a reklamního textilu. Přes 60 % zdravotně znevýhodněných pracovníků má k dispozici speciální zjednodušené rozhraní.

Tercie

Vogel electric
Výrobní firmy

Vogel electric

Jedna z prvních firem, která zavedla čtečky čárových kódů. Speciální je řešení pro řízení procesu reklamace a specificky upravené nákupní strategie.

Vogel electric

HM Metal
Výrobní firmy

HM Metal

Zakázková kovovýroba orientovaná na zemědělský sektor. Firma začínala s Variem ve 2 uživatelích a jednoduchou výrobou (kompletací) v roce 2012, nyní Vario v plném rozsahu využívá již celkem 15 z 55 pracovníků firmy. Kromě obchodních agend pracují s již plnohodnotnou výrobou včetně plánování, odepisování práce a kvality, řízení neshod, řízení kooperací ad. Ve firmě používají specifické řešení pro řízení dělení materiálu laserem a aktuálně je zaváděné řešení pro práci se čtečkami.

HM metal

OK Servis Bio Pro
Výrobní firmy

OK Servis Bio Pro

Eliminace chybovosti při skladových operací. To je jeden z největších přínosů Varia, které využívají na výrobu, údržbu, obchodní i ekonomické agendy nebo na sklady řízené čtečkami.

OK Servis Bio Pro

Jap Jacina
Výrobní firmy

Jap Jacina

Zakázková výroba, montáž a servis vratových systémů, hangárových vjezdů a protipovodňových systémů. Společnost využívá Vario již od roku 2002, dnes má 70 uživatelů. Kromě všech běžných modulů pracují s moduly pro řízení servisu, výrobou a používají velmi specifické nastavení pracovních workflow pro řízení projektu. S ohledem na rychlý růst firmy, oceňují lidé v JaP - Jacina, s.r.o. hlavně otevřenost a flexibilitu systému, která se přizpůsobí každé nové situaci.

Jap Pacina

HP Trend
Výrobní firmy

HP Trend

Výrobce plastových potrubních systémů a součástek pro automotiv a elektroprůmysl sleduje Variem veškeré své aktivity. Nejdůležitější je výroba, která řeší specifika plastikářů, následuje ji v tomto oboru neméně důležitá interní údržba strojů a forem, řešená modulem servis a všechny obchodní moduly systému. Nejvýznamnějším přínosem zavedení Varia do společnosti bylo jednoznačně sjednocení firemních činností do společného systému. Aktuálně se plánuje ještě rozšíření systému o skladové čtečky.

HP Trend