Obchodní firma
Vario pro firmu představuje spolehlivý a intuitivní pracovní nástroj
Stáhnout celou případovou studii
V souladu s legislativou
Online přístup
Účtování neomezeného počtu firem

Vario jsme začali používat díky VIP zákazníkovi

Angel´s, jehož historie sahá až do roku 1997, nahlíží na účetnictví z více pohledů. První je klasický účetní, druhý pak auditorský a třetí daňový. Má tak široký záběr poznání, která nabízí svým klientům.

„Na Vario se můžeme spolehnout. Hlídá legislativu, víme, že tady bude i zítra, že nás nenechá na holičkách. Tahle jistota je pro nás velmi důležitá. Dalším velkým přínosem Varia je jednoduché ovládání a intuitivnost, díky které jsme schopni rychle reagovat na dotazy klientů.“

Roman Vostrý

jednatel firmy

Největší přínosy Varia pro Angel’s ®

Rychlá implementace

„Co se týče samotného nasazení systému, tak všechno šlo rychle. Do měsíce jsme fungovali,“ hodnotí tehdejší implementaci Varia Roman Vostrý.

Spokojenost klientů

Pro účetní, které s Variem v Angel´s pracují, je zcela zásadní rychlá a bezchybná implementace legislativních změn, následuje rychlost systému a jeho spolehlivost. Stejně důležitý je fakt, že systém vyhovuje také klientům, kterým firma Angel´s vede účetnictví. A také to, že klienti mají do Varia online přístup.

Zjednodušení práce

„Stále vidíme ve Variu potenciál. V posledních měsících pracujeme společně na automatizovaném načítání dokladů, aby se vytěžené údaje z faktur v PDF automaticky importovaly do Varia. Odpadá tím manuální práce spojená s přepisováním. Dalším přínosem je malá chybovost, bezpapírové účetnictví a časová úspora,“ odhaluje společnou aktivitu Roman Vostrý.

Všestranná pomoc

Vario pomáhá s účetnictvím, fakturací, bankovnictvím, pokladnou a sklady.

Spolehlivost

S počtem vedených firem neklesá rychlost systému, obsahuje interaktivní položky, jednoduše exportuje a snadno se ovládá.

Dlouhodobá spolupráce

Firma Angel‘s průběžně testuje i jiné účetní systémy, se kterými se setkává u svých klientů. Většinou jde o nové verze systémů, které už znají. Když objeví užitečnou funkcionalitu, reportují o ní Variu. I díky této zpětné vazbě ERP systém Vario stále roste a Angel´s společně s ním. Už přes 16 let.

O společnosti Angel’s ® Auditing ● Accounting ● Taxes

Angel’s je účetní firma, která vyzkoušela mnoho účetních systémů, až zakotvila v roce 2004 ve Variu. Vario pro firmu představuje spolehlivý a intuitivní pracovní nástroj.

Sídlo

Praha

Obor

Účetnictví, mzdy, daně, audit

Počet zaměstnanců

1 – 10

Roční obrat

6 milionů Kč

Web

www.angelsgroup.cz

e-Commerce Business

Firma e-Commerce Business šetří stovky člověkohodin měsíčně díky automatizaci procesů ve Variu

sportovna.cz

Vario nastartovalo e-shop sportovna.cz. Nasazení Vario WMS pak umožnilo zvednout měsíční obrat o 61 %.