Vario Online

Všechno jde. Klidně nosit ERP systém v mobilu. Díky Variu Online budete mít přístup k informačnímu systému i mimo kancelář. Bezpečně, rychle, bez synchronizací. Stačí mít přístup na internet.

Definujeme nový standard pro on-line ERP. Vario přístupné přímo z webu, optimalizované pro mobilní zařízení.

Co Vario Online umí

Softwarová robotizace firemních procesů (RPA)

S RPA vaše firma získá digitální pracovní sílu. RPA automatizuje firemní procesy, které se pravidelně opakují a zároveň fungují na základě předem stanovených pravidel. Jednou provždy se zbavíte rutinní práce.

Zjistit více

Finance

Práce s prvotními doklady, zadávání faktur a jejich schvalování, úhrady dokladů včetně homebankingu, Pokladna.

Obchod

Objednávky i Zakázky, fakturace, přehledy o skladové dostupnosti, informace z Katalogu, informace o dodání zboží z objednávek i zakázek, veškeré Souvislosti.  

CRM

Pro obchodníky, kteří ocení rychlý on-line přístup. Práce s informacemi o zákaznících, řízení Obchodních příležitostí, zpracovávání Nabídek, historie komunikace se zákazníkem, pořízení Zakázky, práce s Úkoly.

B2E – Zaměstnanecký portál

Pomocník pro mzdovou účetní, personalistu i zaměstnance. Zjednoduší komunikaci, zamezí ztrátě dokumentů, zajistí přístup pouze oprávněným osobám. Výplatní pásky, mzdové doklady, podklady pro roční zúčtování – vše online, jednoduše a bezpečně.

Zjistit více

WMS – řízené sklady

Informace o vedených skladech včetně lokací, skladových dostupnostech, práce s Katalogem, Příjem, Výdej a Inventura pomocí čteček, Rezervace, Skladové operace. Vše on-line, kdekoli na skladu.

Zjistit více

Servis

Pro servisní techniky v terénu. Přehled o jednotlivých tiketech, detaily zařízení, záznamy ze servisního zásahu i podklady k fakturaci včetně podepsaných servisních protokolů. Samozřejmostí je také ukládání příloh a fotek, pracovní check list, vystavení účtenky za platbu v hotovosti či kartou.

Video s představením

Hlavní přínosy Varia Online

DOSTUPNÉ ON-LINE 24/7

DOSTUPNÉ ON-LINE 24/7

ZABEZPEČENÉ

ZABEZPEČENÉ

RYCHLÁ ODEZVA

RYCHLÁ ODEZVA

OPTIMALIZOVANÉ PRO TELEFON

OPTIMALIZOVANÉ PRO TELEFON

Jak Vario pomáhá ve firmách
jako je ta vaše?

Další reference