Obchodní firmy

Velkoobchod, maloobchod, e-shop. Vidíte se tam? Pak patříte mezi obchodní firmy, které Vario využívají nejčastěji a se kterými máme největší zkušnosti. A rádi se o ně podělíme. S Variem naplno vytěžíte firemní potenciál, ať už obchodujete se zbožím, výrobky nebo službami.

Čeho si obchodní firmy na Variu
váží nejvíce?

Vario si pamatuje všechny důležité informace o zákaznících, vyřeší všechny jejich požadavky, nakopává obchodní příležitosti. O řízení vztahů se zákazníkem se zkrátka umí postarat.

Získáte přehled o umístění, dostupnosti a pohybech zboží. Zvládne sériová čísla, různé jednotky i balení, individuální cenotvorbu, pokročilé řízení nákupu a v neposlední řadě řešení pro čtečky.

EDI, ISDOC, INHOUSE, xml,... S obchodními partnery se domluvíte, ať už půjde o jakýkoliv formát komunikace. Vyřeší i výměnu dat s expedičními firmami a spolupráci s e-shopy.

Více o systému

Kdy napojit e-shop na ERP systém?

Automatizujte řízení e-shopu, ať se z toho nezblázníte.


S Vario WMS bude váš sklad fungovat online.

Vario WMS pomáhá řídit a automatizovat skladové operace.

Dejte sbohem rutinním činnostem.

Využijte možnosti automatizace a robotizace.

Kterým obchodním firmám
Vario pomáhá?

Altisport
Obchodní firmy

Altisport

Jeden z největších e-shopů se sportovním oblečením využívá Vario na komplexní správu obchodních činností, účetnictví i mzdy.

Yedoo
Obchodní firmy

Yedoo

„Všechna data máme na jednom místě, propojili jsme sklad s obchodem a financemi a generujeme přehledné analýzy. A to vše v jednotném uživatelském prostředí.”

Petra Koblížková CMO