Software pro firmy poskytující služby, servis a zprostředkování

Altus Vario je také software pro firmy, které působí v různých odvětvích služeb. Software je vhodný pro:

Software pro servisní organizace

Altus Vario nabízí servisním společnostem přehlednou evidenci spravovaných zařízení. V systému mohou například plánovat pravidelné servisní zásahy. Práce na plánovaných i neplánovaných servisech se přiděluje technikům na základě servisních tiketů, které software přidělí podle vytížení a požadovaných dovedností.

Jaké jsou výhody software Altus Vario pro servis?

Podívejte se na vlastnosti software pro řízení údržby.

Software pro autoservis a prodejce automobilů

Carsystem je špičkový software pro autoservis, který pomáhá s řízením prodeje vozidel, plánováním servisních prohlídek a komplexním řízením servisu vozidel.

Jaké výhody přináší software pro autoservis Altus Vario?

Podívejte se na specializovaný software Carsystem pro Altus Vario.

Software pro cestovní kanceláře a cestovní agentury

Altus Vario využívají také cestovní agentury. Software pro cestovní kanceláře nabízí rezervační systém pro řízení prodeje zájezdů a souvisejících služeb.

Software pro reklamní a PR agentury

Altus Vario je vhodným řešením pro firmy, které poskytují široké spektrum služeb od zprostředkování, přes dodávku zboží až po výrobu. Software pro reklamní agentury Altus Vario umožňuje řízení prodeje reklamy v médiích, poskytování PR služeb i potisk reklamních předmětů.

Software pro půjčovny

Software pro půjčovnu je vhodný pro jakoukoliv půjčovnu, ať už nabízí půjčování svatebních šatů, pronájem automobilů nebo čehokoliv jiného. Pro vedení zápůjček je ve Variu k dispozici volitelný modul Půjčovna.

Software pro školy

Také každá škola potřebuje svůj informační systém. Altus Vario je kompletní software určený také pro neziskové/rozpočtové organizace.

Software pro dopravce

Software pro dopravce řeší širokou problematiku dopravy. Každý uživatel si může zvolit moduly, které potřebuje ke svému podnikání, k dispozici jsou například elektronické knihy jízd a systémy pro správu vozového parku.

Software pro správu nemovitostí

Software pro správu bytů a dalších nemovitostí je vhodný pro malé i velké správce. Mohou jej využívat mimo jiné také bytová družstva.

Software pro realitní kanceláře

Realitní software usnadňuje práci realitním agentům a dalším zaměstnancům realitních kanceláří. Uživatelé mají možnost jednoduše evidovat nabídky a poptávky nemovitostí i klientů.

Software pro personalisty

Čas i peníze může ušetřit vhodný personální software, bez kterého si personalisté svou práci nedovedou ani představit. Zpracování docházky, mezd i další činnosti už nemusíte dělat ručně díky modulu Altus Vario pro personalisty.

Software na míru

Často se setkáváme s individuálními požadavky zákazníků na software na míru. Díky našim zkušenostem můžeme snadno vyhovět různým potřebám zákazníků a software Altus Vario přizpůsobit pro konkrétní obor činnosti a podnikání.

Nabízíme například software pro telekomunikační služby, software pro konzultační společnosti a řadu dalších. Jestliže jste v naší nabídce nenalezli příhodné oborové řešení, nebo se chcete podrobněji informovat, kontaktujte nás.

Další informace o software pro řízení služeb