Služby a servis

Firmy poskytující služby nebo servis jsou naše oblíbené. Baví nás objevovat stále nová odvětví a vždy se přitom utvrzovat, že doopravdy všechno jde.

Jaké speciality z oblasti služeb a servisu Vario nabízí?

Vario je spolehlivý pomocník bez ohledu na předmět podnikání. Efektivně vyřeší prodej i evidenci služeb, pravidelnou fakturaci na základě smlouvy či krátkodobé idlouhodobé zápůjčky.

Vyřešíte evidenci i servis strojů a zařízení, pod kontrolou budete mít také plánování servisních zásahů a servisy ad hoc. Při práci vterénu oceníte mobilní aplikaci, autoservisy potěší specializované řešení.

Pro stavební firmy, cestovní agentury a další společnosti, které se neobejdou bez specializovaného softwaru, máme dobrou zprávu – Vario se umí napojit na ostatnísystémy.

Více o systému

Dejte sbohem rutinním činnostem.

Využijte možnosti automatizace a robotizace.

Kterým firmám, které poskytují
služby a servis, Vario pomáhá?

Coprosys
Služby a servis

Coprosys

Přední poskytovatel internetového připojení a souvisejících služeb je spokojeným uživatelem Varia již více než 10 let. Vario využívají jako kompletní podnikový systém včetně zpracování mzdové agendy. Z nadstavbových modulů oceňují zejména podporu pravidelné fakturace a správu pohledávek.

Time Air
Služby a servis

Time Air

V české firmě, která nabízí soukromé lety, využívají kombinaci standardních ekonomických agend, řízení servisních zásahů a zakázkové řešení pro evidenci letů.

Agrowest
Služby a servis

Agrowest

Dodavatel zemědělské techniky ve Variu našel účinného pomocníka pro celou firemní agendu. Oceňují zejména realizaci servisních zásahů a řízení nákupu náhradních dílů.