Software pro malé firmy a drobné podnikatele

Altus Vario je kompletní podnikový software určený primárně pro malé a střední firmy. Díky speciální verzi Vario Start je však dostupný i fyzickým osobám a začínajícím firmám. Těm nabízí bohatě dimenzované řešení a záruku budoucího růstu. Oproti běžným programům, určeným pro drobné podnikatele, vyniká software Vario jedinečnou variabilitou a možnostmi přizpůsobení individuálním požadavkům.

Co nabízí zjednodušená verze software Vario Start?

Jednoduchá správa

Přestože je systém Altus Vario skutečně rozsáhlý, není náročný na instalaci a správu. Díky připraveným přednastavením a přehledným průvodcům jej můžete snadno nainstalovat a začít ihned používat.

Volitelná funkčnost

Malé firmy nemusejí využívat všech možností systému. Zpravidla vystačí s elementárními funkcemi. Díky modulární koncepci není nutné, aby si pořizovaly (a platily) součásti, které pro svoji práci nepotřebují.

Další informace o softwaru Vario

Drobný podnikatel

Firmy do 10 zaměstnanců s obratem do 2 milionů jsou podle EUR klasifikovány jako drobní podnikatelé, nebo také mikrofirmy. Přestože se v našem přehledu držíme tohoto členění, je potřeba si uvědomit, že na vhodnost software má vliv spíše počet uživatelů. Důležitý je také počet dokladů nebo účetních transakcí a počet zaměstnanců. Obrat není příliš podstatný.