Software pro malé a střední firmy

Altus Vario je kompletní podnikový software. Vede úplnou ekonomickou agendu a veškeré obchodní aktivity. Vyniká jedinečnou variabilitou, díky níž se přizpůsobí požadavkům zákazníka.

Spolehlivý CRM systém

Altus Vario je funkční a spolehlivý CRM systém, zaměřený na potřeby malých a středních firem. Výkon a kapacita jsou dimenzovány pro potřeby středních firem. To zaručuje malým firmám dostatečnou rezervu pro bezproblémový růst v následujících letech.

Aktuální legislativa

Altus Vario zohledňuje legislativní změny, související s naším členstvím v EU a přináší jistotu kontinuity vývoje do budoucna.

Známe vaše potřeby

Malé a střední firmy jsou základem naší obnovující se ekonomiky. Sami mezi ně patříme a díky tomu dobře známe jejich potřeby a možnosti. Věříme, že náš spolehlivý CRM systém může pomoci i vaší společnosti v růstu!

Další informace o softwaru Vario

Malá firma

Dle členění Evropské komise jsou firmy s 10 – 50 zaměstnanci a obratem do 10 mil. EUR klasifikovány jako malé. Tohoto členění se držíme v našem přehledu. Zásadnější vliv na vhodnost software však má počet uživatelů, počet dokladů nebo účetních transakcí a počet zaměstnanců. Obrat není podstatný.