[Altus Portal] Zefektivněte si práci. Napojte podnikové ERP na Altus Portal

[Altus Portal] Zefektivněte si práci. Napojte podnikové ERP na Altus Portal

Vytvořit v ERP systému fakturu, objednávku, či jiný doklad, poté jej exportovat, nebo vytisknout, rozeslat kolegům, nechat schválit ... a pokračovat v práci v podnikovém systému. Vypadá takto koloběh dokumentů ve vaší firmě? Je čas přejít na efektivnější řešení, které nabízí Altus Portal.

Vytvořit v ERP systému fakturu, objednávku, či jiný doklad, poté jej exportovat, nebo vytisknout, rozeslat kolegům, nechat schválit … a pokračovat v práci v podnikovém systému. Vypadá takto koloběh dokumentů ve vaší firmě? Je čas přejít na efektivnější řešení, které nabízí Altus Portal.

Pokročilý firemní ERP systém není vše. Kdykoliv v něm totiž vytvoříte objednávku nebo fakturu, musíte ji stejně vytisknout oběhnout s ní schvalovací kolečko.

Šetřete své nohy i čas. Stačí, když využijete Altus Portal. V něm jednoduše určíte, kdo a v jakém pořadí má dokument schválit. První v pořadí pak dostane e-mail s žádostí o schválení. Jakmile to udělá, Altus Portal automaticky upozorní dalšího v pořadí.

Dokument schválí i zástupce

Schválení je přitom pro pracovníky velmi jednoduché. Stačí zadat své heslo. Pokud by jim přece jen trvalo, než dokument odsouhlasí, pošle jim Altus Portal upomínku. V případě dovolené zaměstnance pak dokáže Altus Portal delegovat schválení na zadaného zástupce.

A když se někomu ze schvalovací skupiny nebude znění dokumentu líbit, může ho jednoduše okomentovat a poslat zpět k přepracování. Jakmile dokument oběhne celé schvalovací kolečko, můžete s ním dál pracovat v podnikovém systému.

Altus Portal napojíte na ERP

Pokud používáte jako firemní ERP systém Altus Vario nebo Money S5, je práce s Altus Portalem ještě snazší. Oba systémy jsou totiž na spolupráci s Altus Portal připravené. Propojení těchto systémů je tedy rutinní záležitostí. Altus Portal je možno napojit na libovolný systém.

Pokud jako ERP používáte Altus Vario, pak díky dobré komunikaci obou systémů využijete Altus Portal i jinak než pro schvalování dokumentů. Přehledně v něm totiž zobrazíte například manažerské reporty, informace z Adresáře, seznam zaměstnanců s telefonními čísly či další potřebné údaje z vašeho ERP. Všechna data pak máte jednoduše k dispozici ve vašem webovém prohlížeči a jsou přístupná on-line z jakéhokoliv zařízení.

Jestli vás Altus Portal zaujal a chcete se dozvědět další informace, objednat si prezentaci ve firmě nebo vyzkoušet demo verzi zdarma, kontaktujte nás.

Další články o Altus Portal