Náš variabilní svět

Nové funkce, legislativní novinky, rady, tipy, triky a další zajímavosti. To vše na vás čeká, tak hezké čtení.

Filtrace
#portal

Komplexní přehled: jak si nastavit procesy pro řízení lidských zdrojů ve firmě

07 | 2024

Správné řízení lidských zdrojů (HR) je klíčem k úspěšnému fungování každé firmy. Bez dobře nastavených procesů může dojít k neefektivitě, ztrátám a nespokojenosti zaměstnanců. Zjistěte, jak na to, abyste ve své firmě měli řízení lidských zdrojů pod kontrolou a jak vám dokáže pomoci ERP systém Vario.

Číst celý článek →
#vario online

Jiří Dvořák o Variu Online: Data jsou někdy potřeba hned a není čas sednout si k počítači

07 | 2024

Představte si ERP systém, který je vždy po ruce, automatizuje rutinní úkoly a zjednodušuje přístup k datům. To je Vario Online, o kterém nám v rozhovoru prozradil více Jiří Dvořák, obchodní ředitel ERP systému Vario, který je na českém trhu již téměř 30 let. Jiří vysvětlil, čím je Vario Online na trhu jedinečné, jaké výhody přináší svým uživatelům a jak může zjednodušit i vaše podnikání.

Číst celý článek →
#produktové novinky

Novinky ve velké červnové aktualizaci Varia

06 | 2024

Velká červnová aktualizace Varia přináší naditý balík změn a novinek. Za vše můžeme zmínit například zcela nový doplněk Tiskové úlohy, nové funkce modulu Servis či nové možnosti odesílání výplatních lístků. Nezapomněli jsme ani na rozšíření Nápovědy a změny související se změnami v legislativě.

Číst celý článek →
#servis a služby

Digitalizace servisních procesů: Jak pomůže ERP systém?

06 | 2024

Digitalizace je klíčem k efektivnímu a modernímu řízení i v rámci servisních operací. ERP systém Vario přináší modul Servis, který je navržený na míru potřebám servisních firem. Nabízí pokročilé funkce pro plánování údržby, automatizaci procesů a mobilní řešení pro techniky v terénu. Zjistěte, jak může ERP systém změnit vaše servisní operace, zlepšit efektivitu a zvýšit spokojenost vašich zákazníků.

Číst celý článek →
#erp systém

Jak na efektivní řízení zásob pomocí ERP systému

06 | 2024

Jen málokterá věc dokáže tak zbrzdit firmu a pokazit její reputaci jako pomalé odbavování objednávek či výpadky ve výrobě. Oboje má svou příčinu v neefektivním řízení skladových zásob, při němž je řada společností zatěžována papírováním a zmatky v dokumentaci. Co když to ale jde jinak? Odpovědí na tuto otázku je řízení zásob s pomocí ERP systému.

Číst celý článek →
#erp systém

Jak vybrat ten nejlepší ERP systém pro vaši firmu

05 | 2024

Vybíráte ERP systém? To správné řešení vám ušetří čas, peníze a zjednoduší chod vaší firmy. Nabídka na trhu je ale široká a najít ten pravý není snadné. Abychom vám výběr usnadnili, shrnuli jsme naše 29leté zkušenosti do tohoto článku. Čtěte a zjistěte, jak najít ideální ERP systém pro vaši firmu.

Číst celý článek →
#produktové novinky

Novinky v květnové aktualizaci Varia

05 | 2024

Co nového přináší květnová aktualizace Varia? Kromě úprav řady souborů v Nápovědě se můžete těšit například na nové kontroly při změně dokladu, usnadnění práce s ročním zúčtováním či opravu chyby v zaúčtování faktur v cizí měně.

Číst celý článek →
#servis a služby

Jak na řízení služeb podniku i z terénu

05 | 2024

Převezměte kontrolu nad vašimi servisními operacemi s ERP systémem Vario, který nabízí nejen ucelenou integraci a automatizaci vašich procesů, ale také zlepšuje přístup k informacím v reálném čase – ideální pro techniky v terénu.

Číst celý článek →
#erp systém

Co je ERP systém a jeho největší přínosy pro podnik

05 | 2024

Představte si software, který dokáže obsáhnout všechny aspekty rutinní činnosti vaší firmy. Na jednom místě najdete evidenci vozidel, účetní software, CRM systém či třeba skladový i výrobní program. Důležitá data pro řízení společnosti i plánování její další budoucnosti máte kdykoliv po ruce. Přesně takový program získáte s vhodným ERP systémem.

Číst celý článek →
#případová studie

Efektivní řízení e-shopu a kamenných prodejen: Freshlabels vsadilo na ERP systém Vario

05 | 2024

Ve světě e-commerce a maloobchodu je klíčovou výzvou efektivní správa operací napříč různými prodejními kanály a skladem. Firma Freshlabels, která úspěšně kombinuje prodej přes e-shop a kamenné obchody, se setkala s řadou výzev vyplývajících z růstu a diverzifikace svého podnikání. Volba ERP systému Vario se ukázala jako zásadní krok, který umožnil integraci a automatizaci jejich procesů.

Číst celý článek →