Náš variabilní svět

Nové funkce, legislativní novinky, rady, tipy, triky a další zajímavosti. To vše na vás čeká, tak hezké čtení.

Filtrace
#servis a služby

Digitalizace servisních procesů: Jak pomůže ERP systém?

06 | 2024

Digitalizace je klíčem k efektivnímu a modernímu řízení i v rámci servisních operací. ERP systém Vario přináší modul Servis, který je navržený na míru potřebám servisních firem. Nabízí pokročilé funkce pro plánování údržby, automatizaci procesů a mobilní řešení pro techniky v terénu. Zjistěte, jak může ERP systém změnit vaše servisní operace, zlepšit efektivitu a zvýšit spokojenost vašich zákazníků.

Číst celý článek →
#erp systém

Jak na efektivní řízení zásob pomocí ERP systému

06 | 2024

Jen málokterá věc dokáže tak zbrzdit firmu a pokazit její reputaci jako pomalé odbavování objednávek či výpadky ve výrobě. Oboje má svou příčinu v neefektivním řízení skladových zásob, při němž je řada společností zatěžována papírováním a zmatky v dokumentaci. Co když to ale jde jinak? Odpovědí na tuto otázku je řízení zásob s pomocí ERP systému.

Číst celý článek →
#erp systém

Jak vybrat ten nejlepší ERP systém pro vaši firmu

05 | 2024

Vybíráte ERP systém? To správné řešení vám ušetří čas, peníze a zjednoduší chod vaší firmy. Nabídka na trhu je ale široká a najít ten pravý není snadné. Abychom vám výběr usnadnili, shrnuli jsme naše 29leté zkušenosti do tohoto článku. Čtěte a zjistěte, jak najít ideální ERP systém pro vaši firmu.

Číst celý článek →
#produktové novinky

Novinky v květnové aktualizaci Varia

05 | 2024

Co nového přináší květnová aktualizace Varia? Kromě úprav řady souborů v Nápovědě se můžete těšit například na nové kontroly při změně dokladu, usnadnění práce s ročním zúčtováním či opravu chyby v zaúčtování faktur v cizí měně.

Číst celý článek →
#servis a služby

Jak na řízení služeb podniku i z terénu

05 | 2024

Převezměte kontrolu nad vašimi servisními operacemi s ERP systémem Vario, který nabízí nejen ucelenou integraci a automatizaci vašich procesů, ale také zlepšuje přístup k informacím v reálném čase – ideální pro techniky v terénu.

Číst celý článek →
#erp systém

Co je ERP systém a jeho největší přínosy pro podnik

05 | 2024

Představte si software, který dokáže obsáhnout všechny aspekty rutinní činnosti vaší firmy. Na jednom místě najdete evidenci vozidel, účetní software, CRM systém či třeba skladový i výrobní program. Důležitá data pro řízení společnosti i plánování její další budoucnosti máte kdykoliv po ruce. Přesně takový program získáte s vhodným ERP systémem.

Číst celý článek →
#případová studie

Efektivní řízení e-shopu a kamenných prodejen: Freshlabels vsadilo na ERP systém Vario

05 | 2024

Ve světě e-commerce a maloobchodu je klíčovou výzvou efektivní správa operací napříč různými prodejními kanály a skladem. Firma Freshlabels, která úspěšně kombinuje prodej přes e-shop a kamenné obchody, se setkala s řadou výzev vyplývajících z růstu a diverzifikace svého podnikání. Volba ERP systému Vario se ukázala jako zásadní krok, který umožnil integraci a automatizaci jejich procesů.

Číst celý článek →
#produktové novinky

Co nového v dubnové aktualizaci Varia?

04 | 2024

Dubnová aktualizace Varia se zaměřila především na změny v daňových dokladech a nové možnosti evidence produktů starobního spoření v dialogu Platby. Za zmínku rovněž stojí i nový vzor formuláře pro potvrzení o zdanitelných příjmech. Přinášíme stručný přehled změn.

Číst celý článek →
#erp systém

Vario API: naučte váš ERP systém komunikovat s e-shopem

04 | 2024

Provozujete e-shop a již vás nebaví ruční přepisování dat mezi podnikovým systémem a e-commerce řešením? ERP systém Vario vám nabízí řešení v podobě služeb využívajících API rozhraní, s jejichž pomocí umožníte systému s vaším e-shopem komunikovat napřímo.

Číst celý článek →
#erp systém

Ověřte si partnery s přesností: získejte bezplatně 14denní exkluzivní přístup ke Creditchecku přímo ve Variu

04 | 2024

Ve spolupráci s Creditcheckem nově nabízíme uživatelům Varia exkluzivní 14denní bezplatný přístup do služby Creditcheck. Nyní můžete s jediným kliknutím ověřit důvěryhodnost všech vašich (potenciálních) obchodních partnerů a získat přístup k podrobným finančním zprávám, zahrnujícím bonitu firmy, historii platební morálky, a dokonce i varování před možnými riziky.

Číst celý článek →