Náš variabilní svět

Nové funkce, legislativní novinky, rady, tipy, triky a další zajímavosti. To vše na vás čeká, tak hezké čtení.

Filtrace
#vario #případová studie #výroba

S Variem získala firma BRAVA Machining systém nabízející řízení výroby na úrovni mezinárodních ERP a dostupné financování formou pronájmu

10 | 2021

Začínající společnost BRAVA Machining hledala ERP systém, který by umožnil zpřehlednit výrobu, usnadnil její plánování a zároveň se vešel do finančních možností firmy. Odpovědí se stalo Vario, které kromě splnění požadavků a možností na úrovni mezinárodních ERP nabídlo i dostupný způsob financování formou pronájmu.  

Číst celý článek →
#vario #novinka

Zářijové vydání Varia přináší jednu hlavní novinku

09 | 2021

Nejnovější aktualizace ERP systému Vario je tady. S ní také nová funkce a zásadní novinka pro všechny, kterých se týká režim jednoho správního místa (OSS).

Číst celý článek →
#vario #novinka

Nový on-line vzdělávací portál. Využijte Vario na maximum

09 | 2021

Spustili jsme nový vzdělávací portál. S videonávody využijete potenciál Varia na maximum. Do 30. 9. 2021 platí zvýhodněné podmínky.

Číst celý článek →
#vario #účetnictví #novinka

Připravte se na vykazování DPH v režimu OSS

09 | 2021

Od 1. července 2021 firmy využívají režim jednoho správního místa (OSS) k odvodu DPH při přeshraničním prodeji koncovým spotřebitelům. Jak úspěšně sestavit daňové přiznání?

Číst celý článek →
#vario #služby

HelpDesk – snadná, rychlá a online technická pomoc pro uživatele Varia

09 | 2021

Jste uživatel ERP systému Vario a potřebujete s něčím pomoct? Přesně pro takové případy máme k dispozici aplikaci technické podpory HelpDesk – praktického pomocníka, se kterým se rychle a jednoduše spojíte s naší technickou podporou.

Číst celý článek →
#vario #novinka

Jak efektivně řídit rostoucí e-shop? Klára Cerovská vysvětlovala v magazínu CzechCrunch

09 | 2021

Přečtěte si článek na portálu CzechCrunch, ve kterém ředitelka Varia Klára Cerovská hovořila o výhodách napojení e-shopu na ERP systém.

Číst celý článek →
#vario #servis

ERP systém Vario je ideální řešení pro servisní firmy

09 | 2021

Modul Servis a webová aplikace Mobilní servis. To jsou 2 stěžejní a spolupracující komponenty ERP systému Vario, které nejvíce ocení servisní firmy. Vše navíc propojené i s dalšími moduly a agendami Varia.

Číst celý článek →
#vario #případová studie

Firma BHC Jílové se díky ERP systému Vario zbavila papírových dokumentů

08 | 2021

Výrobní společnost BHC Jílové sužovaly problémy ve výrobě a administrativě způsobované zastaralým podnikovým systémem. Po nasazení Varia se ale firmě nejen podařilo všechny důležité agendy výrazně zpřehlednit, ale rovněž také vše potřebné spojit do jednoho moderního řešení.

Číst celý článek →
#vario #novinka

Červencová aktualizace Varia. Co je nového?

07 | 2021

Konec července přináší nové vydání ERP systému Vario. Přečtěte, které novinky a změny přináší.

Číst celý článek →
#vario

Vyzkoušejte si ERP systém Vario zcela zdarma

07 | 2021

Přemýšlíte o implementaci ERP systému Vario a nejste si jistí, zda jde o vhodné řešení pro vaši firmu? Přesně pro tyto situace nabízíme možnost vyzkoušet si Vario zcela zdarma v rámci demoverze.

Číst celý článek →