Do nového roku s novým software

Do nového roku s novým software

KARPEDIA s.r.o. Altus Vario ve firmě řeší kompletní dokladovou a účetní agendu. Karpedia se pro Altus Vario rozhodla na doporučení účetní s dlouhodobými zkušenostmi s naším software.

KARPEDIA s.r.o.

Altus Vario ve firmě řeší kompletní dokladovou a účetní agendu. Karpedia se pro Altus Vario rozhodla na doporučení účetní s dlouhodobými zkušenostmi s naším software.

Firma Karpedia se specializuje na poskytování zdravotních služeb, provozuje ambulantní ordinaci praktického lékaře pro děti a dorost a zaměřuje se také na dětskou kardiologii.

LOTECH DESIGN spol. s r.o.

Firma učinila radikální změnu účetního programu a pro evidenci prvotních dokladů si vybrala informační systém Altus Vario. Společnost v současné době využívá především agendu Účetnictví a zaujal ji doplněk Elektronická podání, který uživatelům umožňuje komunikovat s úřady. Do budoucna uvažuje o modulu Sklad a Výroba.

Nový klient společnosti Altus software, firma LOTECH Design spol. s r.o., se specializuje na vývoj, výrobu a následnou dodávku výstavních systémů. Jedná se především o celoskleněné výstavní vitríny a panely pro muzea, galerie apod.

ADcentrum s.r.o.

Pomocí informačního systému Altus Vario firma eviduje prvotní doklady. Pro náš software se rozhodla díky doporučení účetní firmy, která jejich doklady v modulu Účetnictví zpracovává.

Autorizovaný dealer vozů Kia v Plzni se stal na přelomu roku novým klientem firmy Altus software. Společnost ADcentrum se specializuje na prodej a servis automobilů značky Kia a pomáhá svým zákazníkům při rozhodování se o koupi nového vozu.