Webinář: Vario na maximum

Webinář: Vario na maximum

V úterý 17. 10. 2023 vám předvedeme, jak z Varia vytěžit opravdu maximum. Těšit se můžete na ukázku vytěžování dokladů, reportingu v Power BI i novinky ve Variu Online.

Registrovat se zdarma

Účtování mezd firmy Petrotrans ve Variu pro více jak 200 zaměstnanců v řádu minut

Firma Petrotrans je významným českým dopravcem, který se zabývá automobilovou cisternovou dopravou – přepravou pohonných hmot. Svým zastoupením pokrývá celé území České republiky i příhraničí sousedících států. Altus Vario využívají ke zpracování účetnictví a mezd již od roku 2006. V roce 2012 přešli na Altus Vario verze 12 .

Účtování mezd firmy Petrotrans ve Variu pro více jak 200 zaměstnanců v řádu minut

Firma Petrotrans je významným českým dopravcem, který se zabývá automobilovou cisternovou dopravou – přepravou pohonných hmot. Svým zastoupením pokrývá celé území České republiky i příhraničí sousedících států. Altus Vario využívají ke zpracování účetnictví a mezd již od roku 2006. V roce 2012 přešli na Altus Vario verze 12.

Po přechodu na Vario 12 se objevil problém s dlouhým trváním zaúčtování mezd. Problém vyřešila bezplatná návštěva technika, která pomohla identifikovat problém v komunikaci s SQL databází. Po změně algoritmu trvá zaúčtování mezd nepoměrně kratší dobu.

„Zaúčtování mezd ve Vario 12 trvalo před úpravou velmi dlouho, opravou jsem získala opět efektivní nástroj na zpracování mezd a účetnictví,” uzavírá uživatelka systému p. Pokorná z firmy Petrotrans.