Vytěžování dokumentů

Automatické načtení dat z přijatých faktur a následné uložení do Varia

Automatizace a digitalizace zpracování přijatých dokumentů

Vytěžování dokumentů v ERP systému Vario výrazně usnadní zpracování přijatých dokladů. Tato aplikace automaticky načte data z faktury, která dorazí e-mailem, zapíše je do Varia a také uloží všechny přílohy. Jednoduše, intuitivně a rychle. Zbavíte se přepisování, chybovosti i složité práce s přílohami.

Přínosy Vytěžování dokumentů

Zrychlíte zpracování přijatých dokladů. Stačí jedno kliknutí a celý proces pak běží automaticky. Žádné přepisování, skenování a dohledávání.

Data z faktury se vám do Varia načtou automaticky. Zbavíte se tak přepisování údajů, tím pádem také eliminujete prostor pro chyby.

Konec skenování, papírování a šanonů. Vytěžování dokumentů se postará kromě načtení dat také o automatické uložení originální faktury i ostatních příloh do Varia.

Celý proces běží automaticky, díky tomu budou mít vaši zaměstnanci čas na práci s větší přidanou hodnotou.

Typický příklad z praxe, jak aplikace usnadňuje práci s fakturou

Klasickým příkladem z praxe je práce s přijatou fakturou. Faktura přijde do e-mailu ve formátu PDF a vám, místo ručního přepisování a skenování, stačí jedno kliknutí, kterým odešlete fakturu k vytěžení. Tím se automaticky vytvoří záznam faktury ve Variu s načtenými údaji a uloženými přílohami.

„S Vytěžováním dokumentů zvládnete do Varia načíst klidně tisíce faktur měsíčně. A zabere to jen zlomek času.“

Jakub Kokoška obchodní zástupce ERP systému Vario

Hromadné vytěžení faktur

Aplikace Vytěžování dokladů nabízí také funkci hromadné vytěžení. Díky tomu zvládnete na jedno kliknutí vytěžit více faktur přiložených v jednom e-mailu.

Rozdělení jednoho PDF na více faktur

Vytěžování dokladů ve Variu si poradí také se situací, kdy dostanete e-mail s jedním souborem ve formátu PDF, ve kterém je více faktur. V aplikaci si jednoduše zvolíte, které části souboru chcete vytěžit.

Jaká další specifická řešení Vario nabízí?

To mě zajímá