Spravujte vaše podnikání bez omezení

Spravujte vaše podnikání bez omezení

Kreativní výlohy nebo také účtování fotovoltaických elektráren, s tím vším vám Altus Vario pomůže třeba tak, jako našim novým zákazníkům - firmám Ve výloze, EOGEN a Dagmar Horáčková.

Kreativní výlohy nebo také účtování fotovoltaických elektráren, s tím vším vám Altus Vario pomůže třeba tak, jako našim novým zákazníkům – firmám Ve výloze, EOGEN a Dagmar Horáčková.

Ve Výloze

Firma Ve výloze se zaměřuje na návrhy a realizaci obchodních výloh. Profesionální výlohou zvyšují prodej a zlepšují vnímání obchodu. Kreativní část je velmi důležitou součástí jejich práce. Aby měli prostor pro nápady a čas probírat se zákazníky jejich potřeby, používají Altus Vario v cloudu, díky kterému se nemusí starat o správu sítě ani hardware. Vario jim poskytuje okamžitý přehled o zásobách ve skladu a nabízí jednoduché vedení zakázek. V zakázkách zpracovávají nabídky a poptávky. Podle zadaného stavu okamžitě zjistí, které už jsou hotové a které čekají na zpracování. Cloudové řešení zajišťuje dostupnost dat Varia z jakéhokoliv místa. Přistupovat mohou také z počítačů Apple.

EOGEN

Hlavní náplní firmy Eogen je správa a účtování fotovoltaických elektráren. Zaměřují se na pravidelný servis a údržbu, vzdálený dohled, elektromontážní a stavební práce, administrativní činnost, auditorskou činnost, údržbu pozemku a areálů, zajištění ostrahy a další nestandardní služby.

Altus Vario využívají především ke zpracování účetnictví zákazníků. Mohou vést neomezené množství firem a každé spravovat účetnictví dle jejího individuálního nastavení. V agendách Přijaté a Vydané doklady přehledně evidují veškeré podklady, které pak následně zaúčtují v účetnictví.

Dagmar Horáčková – Prádlo

Firma se specializuje na prodej rozmanitého sortimentu spodního prádla. Svůj obchod rozšiřují a pro správu vyžadují komplexní systém, který jim dovolí řídit celou obchodní agendu přehledně na jednom místě.

V Altus Vario zpracovávají veškerou firemní agendu včetně prodejní části. Pro své zákazníky připravují také zákaznické karty, s kterými lze, díky Variu, automaticky načítat věrnostní slevy. Vybraným kontaktům, například důležitým zákazníkům, mohou stanovit speciální ceníky s individuálními slevami či podmínkami. Nastavení se provede jednoduše v modulu (Sklad) a vše pracuje nadále automaticky.