Všechno jde!

Zjistíme. Vymyslíme.
Převedeme jedinečnost vaší firmy do ERP systému.

Více o systému

Systém pro řízení firmy,
který padne jako ulitý

Tak schválně – hledáte software, který se přizpůsobí vaší firmě? Který za pár let, až váš obrat dosáhne na ještě hezčí čísla, nebudete muset měnit? Jestli jste si řekli jako na svatbě 2x ano, tak gratulujeme, jste na správné adrese.

Už název hodně napovídá. Vario je variabilní systém. Vaší firmě ho vyladíme tak, že padne jako ulitý. S Variem nic není nemožné. Nehledáme výmluvy, nacházíme možnosti. Moc dobře víme, že všechno jde.

Proč vybrat právě Vario?

Každá firma je jiná. Každá firma je jedinečná. Proto razíme jedinou rozumnou cestu – přizpůsobit systém vaší firmě, ne naopak.

Tohle partnerství je na celý život. Vario umí pružně reagovat na měnící se potřeby vaší firmy. A pomůže vám tak plnit sny.

Snadná a intuitivní. Taková je práce s Variem. Bez studování a dlouhého přemýšlení. Vario vychází z toho nejlepšího z rodiny produktů Microsoft Office.

Více o systému

Mobilní Vario

ERP systém strčíte klidně do kapsy

Mobilní Vario Zjistit více
Mobilní Vario

Jak Vario pomáhá ve firmách
jako je ta vaše?

Výrobní firma

Jan Brňák jednatel BRAVA Machining

„Jednoznačný přínos Varia je v přehlednosti, kdy máme všechny zakázky přehledně a pohromadě. S Variem rovněž nemusíme dělat kalkulace a zakázky ručně.“

Přečíst případovou studii
Výrobní firma

Eva Behr jednatelka

„Chtěli jsme jeden komplexní systém. To znamená nejen na řízení výroby, ale také na všechny ostatní firemní agendy včetně účetnictví. S Variem takto vše pod jednou střechou máme."

Přečíst případovou studii
Obchodní firma

Jan Matura Provozní manažer

„Potřebovali jsme zkombinovat ERP systém a skladové hospodářství s e-shopem a kamennými prodejnami. Na Vario se v tomto můžeme spolehnout.“

Přečíst případovou studii
Další reference
  • 24+ let vývoje
  • 1696+ instalací
  • 7636+ uživatelů