Warning: mysqli_num_fields() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /www/doc/www.vario.cz/www/wp-includes/wp-db.php on line 3353

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /www/doc/www.vario.cz/www/wp-includes/wp-db.php:3353) in /www/doc/www.vario.cz/www/wp-content/themes/starter-theme-master/inc/admin/login.php on line 40
Ekonomický software Solitea Vario

Všechno jde!

Zjistíme. Vymyslíme.
Převedeme jedinečnost vaší firmy do ERP systému.

Více o systému

Systém pro řízení firmy,
který padne jako ulitý

Tak schválně – hledáte software, který se přizpůsobí vaší firmě? Který za pár let, až váš obrat dosáhne na ještě hezčí čísla, nebudete muset měnit? Jestli jste si řekli jako na svatbě 2x ano, tak gratulujeme, jste na správné adrese.

Už název hodně napovídá. Vario je variabilní systém. Vaší firmě ho vyladíme tak, že padne jako ulitý. S Variem nic není nemožné. Nehledáme výmluvy, nacházíme možnosti. Moc dobře víme, že všechno jde.

Proč vybrat právě Vario?

Každá firma je jiná. Každá firma je jedinečná. Proto razíme jedinou rozumnou cestu – přizpůsobit systém vaší firmě, ne naopak.

Tohle partnerství je na celý život. Vario umí pružně reagovat na měnící se potřeby vaší firmy. A pomůže vám tak plnit sny.

Snadná a intuitivní. Taková je práce s Variem. Bez studování a dlouhého přemýšlení. Vario vychází z toho nejlepšího z rodiny produktů Microsoft Office.

Více o systému

Mobilní Vario

ERP systém strčíte klidně do kapsy

Mobilní Vario Zjistit více
Mobilní Vario

Jak Vario pomáhá ve firmách
jako je ta vaše?

Služby

Markéta CajthamlováJednatelka společnosti Perfect Storage

Všichni ve Variu jsou vstřícní a snaží se řešit naše problémy.

Přečíst případovou studii
Výrobní firma

Tomáš Rőssnerjednatel společnosti De & Co Hranice

Důležité pro nás byl poměr cena/výkon a to, aby byl systém schopný růst s firmou. Vario splňovalo všechna tato kritéria.

Přečíst případovou studii
Obchodní firma

Martin Musiljednatel firmy Novobal

Měli jsme jasné představy, co od nového systému chceme. Díky dlouhým rokům zkušeností jsme přesně věděli, co potřebujeme. Rozhodnutí padlo na Vario.

Přečíst případovou studii
Další reference
  • 24+ let vývoje
  • 1696+ instalací
  • 7636+ uživatelů